Blog - Supermicro.pl

Blog tematyczny poświęcony nowościom technologicznym od Supermicro

Nowy AMD Ryzen Threadripper wyprzedza swoje czasy
Supermicro Blog - zdjecie

AMD Ryzen Threadripper 3990X jest ostatnio na ustach wszystkich. Magazyny branżowe, konferencje, targi technologiczne i wiele innych. YouTube zapełnił się testami i materiałami, a bardziej zaawansowani pokusili się nawet o podkręcanie tego najpotężniejszego jak dotąd, procesora do komputerów stacjonarnych. Czym dokładnie wyróżnia się AMD Ryzen 3990X i do jakich zastosowań się nadaje? Postarajmy się odpowiedzieć na to pytanie.

AMD w ostrym natarciu na rynku procesorów i GPU
Supermicro Blog - zdjecie
Advanced Micro Devices ogłosiło nowy procesor graficzny (GPU), który ma konkurować z Nvidią. Nowe procesory graficzne AMD Radeon z serii 5600 zostały zaprojektowane tak, aby osiągać cele przy niskim poborze mocy i zachować niską cenę. Firma ogłosiła również długo oczekiwane mobilne układy scalone Ryzen.
SharePoint 2019 - integracja Twoich dokumentów i plików w firmie
Supermicro Blog - zdjecie
SharePoint 2019 oferuje niektóre funkcje lokalne, które wcześniej były dostępne tylko w chmurze, tj. w Office 365. Obejmuje to przechowywanie danych w chmurze, nowy wygląd i działanie oraz ulepszone zapobieganie wyciekom danych.
Symulowane ataki na strony internetowe
Supermicro Blog - zdjecie
Strony internetowe są bramą do biznesu w świecie online - i jednym z najpopularniejszych celów hakerów. Im bardziej interaktywna i dynamiczna jest strona internetowa, tym więcej potencjalnych słabych punktów. Śledzenie rzeczy jako administrator nie jest łatwe. Crashtest Security z Monachium oferuje skaner podatności na zagrożenia online, za pomocą którego firmy mogą sprawdzać swoje witryny pod lupą. Administrator IT wypróbował potężne narzędzie.