SUPERMICRO polska Authorized Partner

Dostawa oraz wsparcie techniczne dla wszystkich krajów świata.

 

 

Program Globalny SKU oferuje usprawnienie realizacji zamówień i wsparcia zaawansowanych serii serwerów, pamięci masowej i rozwiązań sieciowych dla Data Center, Cloud Computing, Enterprise IT, Hadoop/Big Data, HPC i aplikacji wbudowanych. Jako jedno miejsce, w którym można nabyć wszelkie niezbędne elementy do budowy systemów klienta, zapewniamy maksymalną elastyczność, przy projektowaniu i wdrażaniu wysokiej jakości rozwiązań informatycznych dla dowolnych wymagań klienta w dowolnym miejscu na świecie.

 

 

Global SKU oferuje następujące korzyści:

  • Łatwa identyfikacja systemów, płyt głównych i obudów serwerowych, wybranych pod względem wysokiej wydajności, popularności i preferencji dla budowy zoptymalizowanych rozwiązań serwerowych.
  • Szybka integracja i dystrybucja za pośrednictwem zaawansowanych ośrodków operacyjnych Supermicro w USA (San Jose, Kalifornia HQ), Tajwanie i Holandii, obsługujących obie Ameryki, kraje Azji i Pacyfiku (APAC), Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA).
  • Strategiczne zarządzanie zapasami zapewnia wysoką dostępność, zredukowany czas realizacji oraz szybkie wdrażanie rozwiązań.
  • Dodatkowe oszczędności poprzez zmniejszenie kosztów przesyłki i profesjonalne wsparcie w lokalnych strefach czasowych (integracja, realizacja i wsparcie techniczne). Zapewniane przez centra logistyczne i serwisowe.
  • Global Services w następnym Dniu Roboczym lub lokalny serwis i udzielanie informacji technicznych w 4 GODZINY od kontaktu klienta.

 

Supermicro jest zobowiązane do wspierania klientów poprzez najwyższej jakości produkty, wsparcie techniczne i usługi serwisowe.