Najlepszy sprzęt serwerowy

Wysokiej jakości sprzęt serwerowy od Supermicro u nas w ofercie

Na naszej stronie znajdziesz najwyższej jakości sprzęt serwerowy od Supermicro w korzystnych cenowo ofertach. Oferujemy systemy serwerowe, podzespoły oraz akcesoria. Możesz liczyć na fachową i profesjonalną obsługę a także ekspresowy czas realizacji zamówień. Gwarantujemy satysfakcję

Producent - firma Supermicro

Supermicro - Logo
Jako globalny lider w zakresie wysokiej wydajności, technologii i innowacji serwerowych, opracowujemy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie 'zielonego' przetwarzania danych dla centrów danych, przetwarzania w chmurze, IT dla przedsiębiorstw, dużych zbiorów danych i HPC. Nasze podejście Building Block Solutions® pozwala nam oferować szeroki zakres jednostek SKU, a także umożliwia nam tworzenie i dostarczanie rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem zastosowań w oparciu o Twoje wymagania. Są to jedne z najlepszych systemów serwerowych obecnie dostępnych na rynku zarówno w zakresie dostępnych wariantów, jak i stosunku jakości do ceny.
Oficjalna strona Supermicro

Oficjalny dystrybutor

Supermicro - Logo
Bizserver to firma specjalizująca się w sprzedaży serwerów i akcesoriów związanych z tymi maszynami. Oferujemy gotowe serwery, a także dobieramy ich poszczególne komponenty, aby nasz klient był usatysfakcjonowany z zakupionego sprzętu. Specjalizujemy się w rozwiązaniach idealnie dobranych do potrzeb klienta. Jesteśmy sumienni, działamy sprawnie i z myślą o kliencie. Posiadamy systemy serwerowe przeznaczone dla użytkowników oczekujących od sprzętu wysokiej wydajności połączonej z możliwością magazynowania dużej ilości danych. Bizserver – serwery dla firm oferuje doskonałej jakości sprzęt w popularnych formatach. Dzięki tym rozwiązaniom, korzystając z naszej oferty, można w sposób prosty i sprawny, zbudować własny serwer, serwerownię, a także rozbudować posiadaną infrastrukturę.
Przejdź do sklepu Bizserver

Oferty dla firm

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór serwerów przeznaczonych dla firm. Oferty przygotowane specjalnie z myślą o przedsiębiorstwach, przedstawiają serwery oraz akcesoria serwerowe, które zagwarantują niezawodne działanie i bezawaryjną pracę.Sprzęt charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami w stosunku do parametrów oraz jakości.

Wśród produktów i usług oferowanych w sklepie można znaleźć obudowy serwerowe typu Rack 1U, 2U , Mini-Tower , czy Tower renomowanej firmy Supermicro. Produkty prezentowane przez sklep internetowy charakteryzuje doskonała jakość wykonania oraz niezbędny system chłodzenia. Obudowy Rack przystosowane są montażu na szynach w szafie serwerowej. Obudowa serwerowa Rack posiada ustandaryzowane wymiary wynoszące 19 cali oraz wysokości 1U, czy 2U. Prezentowane modele wpierają technologie Hot-Swap, dająca możliwość podłączania lub odłączania urządzeń peryferyjnych, głównie dysków twardych 2,5" i 3,5" przy włączonym zasilaniu.

Obudowy serwerowe

Obudowy serwerowe zapewnią świetną jakość oraz wydajność pracy. Umożliwiają montaż wiele dysków oraz napędów.
Świetnym rozwiązaniem są również szafy Rack - pozwalają na zainstalowanie różnego rodzaju urządzeń o standardzie 19 cali. Zapewnią one odpowiednią ilość miejsca do montażu urządzenia. Pozwalając zapobiec dostępowi przez osoby niepowołane. Proste i stabilne konstrukcje ułatwiają pewny montaż.

Wśród oferty prezentowanej naszym sklepie można wybierać spośród szeregu rozwiązań i modeli, które każdy klient może dopasować do indywidualnych potrzeb.
Polecamy modele takie jak SUPERMICRO CSE-502L-200B, przystosowany do montażu w szafie, charakteryzujący się cichym zasilaczem o mocy 200W czy SUPERMICRO CSE-815TQ-600WB z wysokowydajnym zasilaczem o mocy 600W i możliwością montażu 4 dysków twardych w systemie Hot-Swap.
SUPERSERVER 5019P-M

SUPERSERVER 5019P-M

1U Rackmount

Intel® C621 chipset

Up to 28 Cores

Socket LGA 3647

Up to 1.5TB 3DS ECC DDR4

Sprawdź!
X11SSL-F

X11SSL-F

Micro-ATX

6 SATA3 (6Gbps)

9.6" x 9.6"
(24.38cm x 24.38cm)

Up to 64GB RAM

Socket LGA 1151

Sprawdź!
SC 815TQC-R706WB2

SC 815TQC-R706WB2

Single and Dual Intel®
and AMD processors

1U Redundant 700/750W
Power Supply

4 x 3.5" hot-swap
SAS/SATA

4 x 40x56mm fans

Sprawdź!

Inne polecane produkty