Rozwiązania Supermicro® zintegrowane z VMware vSAN

Supermicro vSAN ReadyNode ™ koncentruje się na jak najszybszym wdrożeniu VMware vSAN, rozwiązania hiperkonwergentnego. vSAN zapewnia możliwość zarządzania zasobami obliczeniowymi, sieciowymi i pamięciami oraz zarządzania nimi z jednego panelu. Współpracując z VMware, Supermicro stanowi alternatywę dla tradycyjnej infrastruktury wirtualizacji opartej na SAN Fibre Channel, która znana jest ze swojej złożoności i wyzwań związanych z interoperacyjnością. Supermicro vSAN ReadyNode ™, ukierunkowany na wiele przypadków użycia w obciążeniach produkcyjnych warstwy 1/2 i zwirtualizowanej infrastrukturze pulpitu (VDI), szczególnie we wszystkich wdrożeniach flash, wprowadza nową, wysoce wydajną warstwę pamięci zoptymalizowaną pod kątem środowisk wirtualnych klasy korporacyjnej, która jest prosta, sprężysty i wydajny, który zmniejsza całkowity koszt posiadania. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw ROBO i małych i średnich firm, umożliwiające efektywne rozwijanie zwirtualizowanej infrastruktury i zarządzanie nią w celu uzyskania maksymalnego ROI.

vSAN ReadyNode to wstępnie skonfigurowana konfiguracja sprzętowa serwera z jednym lub wieloma węzłami do użytku z vSAN. Konfiguracja ReadyNode obejmuje określony typ i ilość procesorów, pamięci, pamięci flash, dysków twardych i urządzeń IO Controller na każdym serwerze. Każdy vSAN ReadyNode jest klasyfikowany według profilu konfiguracji ReadyNode. Zdefiniowane profile ReadyNode obejmują:

Każdy profil konfiguracji zapewnia zróżnicowany stosunek ceny do wydajności, ukierunkowany na wymagania dotyczące przypadków użycia. Każdy profil zakłada docelową liczbę maszyn wirtualnych na węzeł, wykorzystując średni rozmiar profilu maszyny wirtualnej. Odporność na awarie jest wbudowana w rozwiązanie z replikacją danych między węzłami i technologią klastrowania. Flash i dyski twarde są bezproblemowo zintegrowane, aby uzyskać najlepszą równowagę między wydajnością a pojemnością.

* Aby uzyskać więcej informacji o profilach vSAN ReadyNode i założeniach dotyczących rozmiaru VM, zobacz Szybki przewodnik po sprzęcie vSAN

Korzyści kluczowe

Intel® Select Solutions for VMware vSAN